Na apel Towarzystwa Okrętowego ws. wsparcia szczecińskiego szpitala przy ul. Unii Lubelskiej 1 odpowiada coraz więcej przedsiębiorców. Okrętowcy bardzo dziękują wszystkim za przyłączenie się do akcji i proszą o dalsze wsparcie placówek medycznych w Szczecinie!

 

Szanowni Przedsiębiorcy!

Szczecińskie środowisko okrętowe wraz z całym krajem przechodzi trudną próbę. Mogę z przekonaniem stwierdzić, że w tej sytuacji nasza branża i poszczególne firmy stają na wysokości zadania. Troszczymy się o nasze warsztaty pracy, ale też o wspólnotę, którą wszyscy tworzymy. W sprawach ważnych potrafimy działać wspólnie i skutecznie.

W ciągu kilku pierwszych dni akcji zbierania środków pieniężnych dla wsparcia szczecińskich placówek medycznych zgromadzono kwotę ponad 100 tysięcy złotych. Pochodzą one zarówno od firm, jak i osób prywatnych. Będą stanowiły ważny i cenny wkład w dramatyczną walkę o zdrowie i życie pacjentów szpitali w naszym mieście.

Bardzo dziękuję za wsparcie członkom Towarzystwa Okrętowego i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy odpowiedzieli pozytywnie na nasz apel. Czynie to w imieniu własnym, przekazując przy tym wyrazy wdzięczności szczecińskiego środowiska medycznego. Potrzeby wciąż są duże, wierzę więc, że w dalszym ciągu możemy liczyć na ofiarność i zrozumienie tych wszystkich, którzy potrafią dzielić się sercem i swoim sukcesem z potrzebującymi. Tak budujemy prawdziwa wartość naszej pracy i życia w społeczności doświadczającej wyzwania bez precedensu. Wspólnie wyjdziemy z tego czasu mocniejsi.

 

Zapraszam do dalszego działania!
>>> TUTAJ SZCZEGÓŁY AKCJI <<<

Zbigniew Jagniątkowski
Przewodniczący Towarzystwa